העדשות הטובות בעולם

עדשות איכות 

המונח עדשות-אופטיות חובק עולם עצום של יצרנים הנבדלים זה מזה באיכות מוצר הסופי ונוחות הראיה הינה תוצעת הלוואי. 

אנו נציג כאן את רשימת היצרנים המובילים באיכות בעולם ואת עדשות הדגל של אותם היצרנים, אנו מתחיבים כי אלו המוצרים המובילים בעולם נכון לכתיבת שורות אלו ואנו משתדלים שאלו יהיו אצלנו העדשות המובילות:

Rupp+Hubrach -רופ אנ אוברך: עדשות הדגל SIIA  סיאה,  YSIS איזיס אלו עדשות אינדבידואליות המיוצרות בגרמניה בלבד זוכי עיטור יצרן העדשות מס 1 בגרמניה 2018

ZEISS - עדשות הדגל  INDIVIDUAL 2 Iscription  אינדבידואל 2 - עדשה המיוצרת עבור ישראל בגרמניה .

ESSILOR- עדשת הדגל "X" - המיוצרת בצרפת

NIKON- 

HOYA- 

 

חשוב לציין כי ליצרנים מסוימים, ברשימה, היצע של עדשות נוסף, לדגמים אלו שמות מסחריים, עדשות אשר מיוצרות עבור היצרן בשווקים אחרים ואינן משקפות את בקרת ואיכות היצור של המותג. רק אופטומטריסט מקצועי ובלתי תלוי יוכל לתת את ההמלצה למוצר ראוי ואיכותי ואנו כצרכנים נוכל לבדוק תמורה עלות בצורה עניינית.

 

עדשות ספורט

חופש והרפתקה - לראות דברים ברורים וחדים, גם כאשר העולם ממהר ומסתחרר. בביצועים מקסימליים, העיניים שלך זקוקות באופן טבעי לאנרגיה רבה יותר. זה מה הספורטאים מודאגים כי הם רוצים לממש, לשחק, לרוץ, לרכוב  ולנסוע בצורה היעילה ביותר, לקחת חלק במשחק ולנצח! עדשות הספורט שלך, המותאמות לצרכים האישיים שלך יעזרו לך לבצע אפילו טוב יותר! עדשות הספורט של ממותג  Rupp+Hubrach   מתוצרת גרמניה. הפיתוח האחרון החדיש ביותר לספורטאים  SPORTS free בקמירות מיוחדת, מיוצרות עדשות איכותיות במשקפי הספורט,עדשות מרשם פרטניות גם במרשמים קיצוניים ומולטיפוקלים. האיכות של יצרן הבוטיק המייצר את כל התהליכים במפעלו שבגרמניה זכה בכינוי "היהלום שבכתר" בזכות איכותו וביצועים השואפים לשלמות.  ספורט על ידי Rupp + Hubrach!

 

 

 

 

לעיתים אנו שואלים מה ההבדל.

באתר תמצאו את ההסברים המדויקים והבדלים הממשים בעדשות חד מוקדיות לעדשות מולטיפוקליות בין עדשות רגילות למותאמות אישיות בין ציפויים והגנות רגילים  לאיכותים ומיוחדים, הגנה מיוחדת למשקפי שמש הסבר מצוין לאלו שבראשית דרכם. 

תהליכי יצור איכותיים ברמת דיוק הטובים בעולם SIIA or YSIS LENSES כולל ציפויי האיכות PLUS ציפוי זהב אשר מעצים ניגודיות ומקל על ראית לילה וכאשר גם ההרכבה נעשית בחו"ל זו שלמות!

אספקה עד 17 ימי עבודה. 

אחריות מוצר 3 שנים.

עדשות איכותיות